Svojsíkův závod 2017 se blíží. Zaregistrujte své kolo závodu!

Článek Svojsíkův závod 2017 se blíží. Zaregistrujte své kolo závodu!

Martin Kolařík (Smurf) | 01.02.2017 15:24 , aktualizováno: 01.02.2017 15:25 r

Letos se koná další ročník Svojsíkova závodu, drobně aktualizovaná pravidla najdete zde na webu a zároveň je nejvyšší čas zaregistrovat základní kola!
  • Základní kola se budou konat v termínu od 3. 3. do 14. 5. 2017 a mohou být jednodenní nebo vícedenní akcí (záleží na rozhodnutí pořadatele).
  • Krajská kola se budou konat od 26. 5. do 18. 6. 2017 a budou minimálně dvoudenní akcí.
  • Celostátní kolo se bude konat 15. - 17. 9. 2017 a bude víkendovou akcí.
    • Vše potřebné k organizaci závodu je zveřejněno na webu Svojsíkova závodu

• Naleznete zde pravidla, popisy disciplín a variant závodu, databázi jednotlivých kol včetně rozšířené možnosti zveřejňování informací, přihlašování hlídek a automatické rozesílky informací.

Termíny zadávání kol na webu závodů

• Základní kola musí být na webu závodů zadána do konce února 2017.
  • Krajská kola musí být na webu závodů zadána do konce března 2017.

Podstatné informace pro vedoucí oddílů

• Základní kola ve vašem kraji naleznete na http://www.skautskezavody.cz
  • Vyberte si co nejdříve základní kolo, kterého se zúčastníte a zarezervujte si tento termín ve vašem oddílovém diáři
  • Pokud zde žádné kolo ve vašem kraji nebo oblasti není zaregistrováno, shánějte se u svého okresu nebo kraje, zda bude kolo Svojsíkova závodu pořádat a zkuste je požádat o co nejdřívější registraci kola na webu

NOVÝ WEB SVOJSÍKOVA ZÁVODU

Nyní je spuštěn nový web skautských závodů. V čem se liší?

• Přehlednější a jednodušší
  • Obsahuje všechny informace k závodům, včetně kontaktů a možnosti posílat podněty na další vylepšování webu.

Stejně jako starý web umožňuje hlavně zadat jednotlivá kola závodu a přihlásit do nich družiny. Podle postupového klíče automaticky vybírá postupující jednotky do vyšších kol. Jako doplněk je možné k závodům nahrávat materiály, fotky, články a dále zadávat otázky a odpovídat na ně. Pokud už byly nějaká kola zapsána na starém webu, pokusíme se je přenést do nového (případně můžete kolo zadat do nového webu kdykoli sami). Pokud by se přesto některý závod ztratil, tak nás prosím kontaktujte na svojsikac@skaut.cz.

Tým kolem webu odvedl skvělou práci. Zůstávají před nimi ještě další úkoly, ale již nyní máme nový web k dispozici. Za celý Skautský odbor Pétě a Peggymu děkuji.

Martin Kolařík - Smurf
Ústřední štáb Svojsíkova závodu