Ročník 2018 je u konce

Článek Ročník 2018 je u konce

Dana Tarantová (Komtesa) | 16.10.2018 14:43 , aktualizováno: 16.10.2018 14:50 r

Uteklo to jako voda a můžeme prohlásit ročník 2018 Závodu vlčat a světlušek za ukončený. Během jarních základních a krajských kol se zúčastnilo závodu na 10 tis. vlčat a světlušek.

Ráda bych v prvé řadě poděkovala všech organizátorům základních, krajských kol i celostátního kola, že věnovali přípravám závodů tolik času. Ze zpětných vazeb vyplývá, že si v přípravou kol velice vyhráli. Díky za to. Zkušenost s organizací kol je přínosná i pro kolektivy středisek, okresů, kde mají možnost spolupracovat všichni na společné věci, mladší se mohou přiučit mnohým dovednostem, dostanou důvěru v organizaci něčeho přínosného a zajímavého.

V druhé řadě se sluší poděkovat vedoucím, že se závodů účastní a umožní tam vlčatům a světluškám poznání dalších skautských oddílů.