Články závodu Cesta za svobodou

Zpět na závod Cesta za svobodou

INFORMACE účastníkům Krajského kola SZ 2019 Karlovarského kraje

Článek INFORMACE účastníkům Krajského kola SZ 2019 Karlovarského kraje

Jaromír Bartoš (Jarda) | Cesta za svobodou | 29.03.2019 14:15 , aktualizováno: 18.04.2019 13:57 r

Prosíme o vyplnění a zaslání i doprovodného formuláře!

Kapacita kola: bez omezení,

Závodní kategorie: dívčí, chlapecká, nepostupová          Cílová oblast: Karlovarský kraj

Termín podání přihlášek: do 14. 4. 2019 na webu závodu + zaslání formuláře vedoucímu závodu, platba do 16. 4. 2019 na účet č. 183872935/0300, var. symbol - číslo střediska

Místo a čas zahájení závodu: Stará Voda u Lázní Kynžvartu, bývalá restaurace „Highway 21“, 3. 5. 2019 v čase 16:30-18:45. GPS: 49.9911753N, 12.5956633E

Místo a čas ukončení závodu: areál bývalé roty PS Slatina, GPS: 49.9357556N, 12.5577636E;

9:00 vyhlášení výsledků, do 11:30 nutné opustit areál!

Věk: datum narození rádce: 1. září 2002 a mladší, datum narození účastníka 1. září 2003 a mladší

Účastnický poplatek: 500,- Kč hlídka, 220,- Kč účastník (250,- s nášivkou) zaplatit na účet jednou platbou za celé středisko

Zázemí závodu, stravování, ubytování pro závodní hlídky:

Všichni účastníci spí ve vlastních stanech. Soutěžní družiny spí odděleně od doprovodu. Závod je pojatý jako výprava, kde si soutěžní družina nese vše potřebné k přespání a přípravě jídla ve vlastních batozích. V pátek večer si družiny připravují samostatně jídlo dle předem daných propozic. Sobotní snídaně vlastní, bude zajištěn teplý nápoj. Na závod bude zajištěn polední balíček včetně pití. Večeře je zajištěna v cíli závodu. Nedělní snídaně a balíček na cestu je též zajištěn pořadateli. Během závodu není možné se ubytovat jinak než ve stanech.

Stravování, ubytování pro doprovod: večeře vlastní, od sobotní snídaně strava zajištěna. Doprovod provázející hlídku na trase závodu má v pátek zajištěno spaní. Ostatní doprovod spí ve vlastních stanech.

Zařazené moduly: Před závodem, Přežití, Závod, Brány, Zpětná vazba

Povinné vybavení pro hlídku: Věci na dvoudenní výpravu, batoh, stan(y) pro hlídku, spacák, karimatka, pláštěnka, jedna lékárnička pro hlídku na stanoviště zdravovědy (prošlé obvazy budou uznávány), KPZ, ešus, lžíce, buzola, vařič na suchý líh (postýlka) vždy do dvojice – vařiče na jiné palivo nejsou povoleny, na každého člena min. 5 kostek suchého lihu. Není povoleno používání tištěných publikací, mobilních telefonů ani GPS navigace. Možné je použití vlastních skautských deníků/zápisníků.

Doporučené vybavení: pevná obuv, zápalky nebo zapalovač, hrneček na pití,

Povinné suroviny na vaření: rýže (1 varný sáček na dvě osoby) + další suroviny na rizoto do dvojice

Storno poplatek: do 26. 4. možná úprava počtu členů hlídky, vratky budou řešeny při registraci hlídky, vratka ve výši 180,- Kč za účastníka

Doprava: Příjezd – odjezd  viz. nahoře odkaz na formulář.

Doprovod: S každou hlídkou minimálně jeden doprovod nad 17 let na trasu závodu. Alespoň jeden další doprovod za oddíl, který bude využit na stanoviště.