Články závodu Okresní kolo okresu Rychnov nad Kněžnou

Zpět na závod Okresní kolo okresu Rychnov nad Kněžnou

Jak získat průkaz detektiva IV. - Průkazové foto

Článek Jak získat průkaz detektiva IV. - Průkazové foto

Martina Hanyková | Okresní kolo okresu Rychnov nad Kněžnou | 30.03.2017 09:52 , aktualizováno: 30.03.2017 09:55 r

Co obsahuje správný průkaz? Čtěte dále

Znáte to, řádný průkaz obsahuje jméno, potvrzení od organizace a taky vhodnou fotografii. Jinak tomu není ani u průkazu detektiva od detektivní kanceláře Ztracená bota. Před příjezdem na akci tedy zkontrolujte, že budeme mít k dispozici ty správné fotografie.

Jak taková fotografie má vypadat? Ideálně průkazová nebo podobného formátu - osoba od ramen nahoru, jasně viditelný obličej, na světlém pozadí. Ostatní je na vás, můžete přidat třeba skautský šátek či kroj.

A jak nám fotografie doručit?

Ideálně nahrát do skautISu k jednotlivým osobám. Je možné je i zaslat mailem či nasdílet v googledisku. V případě technických problémů lze i dodat na flashdisku na závodech. V úplně nejnutnějším případě (např. nemoc v době focení) můžeme členy fotit i na místě. Poslední dvě možnosti nám zaberou hodně času na místě, berte je prosím tedy jako nouzové. SkautIS či zaslání předem jsou pro nás vítané.

Těšíme se na shledání