Články závodu Karlovarský kraj - Hvězdné války

Zpět na závod Karlovarský kraj - Hvězdné války

Nutné vybavení

Článek Nutné vybavení

Čavojský Ondřej (Zubr) | Karlovarský kraj - Hvězdné války | 05.03.2017 13:53 , aktualizováno: 05.05.2017 16:02 r

Co musí mít hlídka s sebou v průběhu závodu
  • Kotlík

• Plynový vařič

• Ešus

• Mobil se sim kartou – mobil se nesmí používat během závodu, slouží pouze k tomu, abyste se v případě nouze s námi mohli spojit. V případě použití mobilu jste automaticky diskvalifikováni! Pokud budete spatřeni s mobilem v ruce, ať jej použijete nebo nepoužijete (i jen k tomu, abyste si kontrolovali čas) jste diskvalifikováni!

• Kompletně vybavená lékárnička – pro vaše potřeby,

• Lékárna pro potřeby hry - kdyby náhodou byla zdravověda

• Buzola

• Hodinky – minimálně jedny na družinu, NE mobil

• Kostým pro každého člena hlídky (bude upřesněno v instrukcích k oblečení)

• Poznávací znamení pro každého člena hlídky - dostanete na místě

• 5x párů ponožek na osobu (k výrobě koulí - takže děravé, již dále nechtěné :)) - pozor! ponožky budou použity na hru a nepočítejte, že se vám vrátí zpátky.