Články závodu Liberecký kraj

Zpět na závod Liberecký kraj

Modul Před závodem

Článek Modul Před závodem

Lukáš Malý (Králík) | Liberecký kraj | 01.06.2017 21:39 , aktualizováno: 01.06.2017 21:41 r

Modul Před závodem se skládá ze dvou bodovaných částí - videoprezentace o družině a přípravou programu pro družiny.

1) vytvoření videoprezentace družiny (max 48 b.) - družina má za úkol vytvořit 1-2 minutové video, které bude prezentovat její členy a činnost. Fantazii se meze nekladou.

Bodování:

- včasné zaslání videa na email fogl.tom@gmail.com (uloz.to, uschovna.cz) do neděle 11.6 - 10 b.

- dodržení délky videa - 6 b.

- hodnocení velitele závodu a hl. rozhodčího - 16 b.

- hodnocení ostatními družinami - 16 b.

2) příprava programu pro druhou družinu (max 48 b.) - družina má za úkol si připravit max. 20 minutový program pro skupinu 4-8 členů druhé družiny (možnost zapojit i vlastní členy družiny, cílová skupina tedy může být i větší). Tento program pak bude v sobotu večer pod dohledem zrealizován a vyhodnocen.

Bodování:

- včasné zaslání programu na email fogl.tom@gmail.com do neděle 11.6 - 10 b.

- kvalita zpracovaného programu - 18 b.

- realizace na místě - 20 b.

Hlasování družin o ostatních videoprezentacích (3b, 2b, 1b) + realizace programu proběhne v sobotu večer