Články závodu ZVaS 2018 - Ústí nad Orlicí

Zpět na závod ZVaS 2018 - Ústí nad Orlicí

Informace pro účastníky

Článek Informace pro účastníky

Patrik Langr (Benny) | ZVaS 2018 - Ústí nad Orlicí | 07.05.2018 23:31 , aktualizováno: 07.05.2018 23:39 r

Informace z e-mailu, který byl poslán vedoucím středisek dne 26.4.

Okresní kolo ZVaS 2018

Informace pro účastníky

Místo konání:  Dlouhá Třebová, Staré hřiště

Plán areálu:     https://mapy.cz/s/2xrPq

Datum:               12. května 2018

Harmonogram závodů

8:15 - 8:55         registrace

9:00 - 9:15         nástup, zahájení závodů

9:25                      start první hlídky

11:45*                 start poslední hlídky

14:45*                 předpokládaný návrat posledních hlídek

15:30*                 vyhlášení výsledků, nástup, konec

* Časy se mohou lišit!

Doprava na místo závodů

Dopravu si řeší každé středisko samo. Organizátoři nicméně doporučují využít minimálně na příjezd veřejnou dopravu – začátek registrace je určen tak, aby vyhovoval příjezdům vlaků na nedaleké nádraží. Vzhledem k tomu, že konec je nastaven pouze orientačně, doporučujeme mít plán B (vlaky odjíždí po 16. a po 18. hodině).

Příjezdy vlaků

Směr od

Čas příjezdu

Žamberk

Jablonné nad Orlicí

Vysoké Mýto

7:51

Choceň

Lanškroun

8:02

Pro dopravu osobními automobily pro účastníky/ rozhodčí stanovišť bude vyhrazeno parkoviště u kostela.

S sebou (pro děti)

• Vhodné oblečení a obuv (trasa závodu povede přes kopcovitý terén, po loukách i lesích) - i pro případ špatného počasí!
  • Láhev na pití (pití bude na místě k dispozici)
  • Svačiny (oběd je součástí startovného)
  • Ešus + lžíce
  • Kroj
  • Léky, které je třeba mít u sebe dle zdravotního stavu (astma, alergie, …).
  • V případě špatného počasí přezůvky (bez nich do tělocvičny nemůžeme) a pláštěnku
  • Každá hlídka s sebou má družinovou vlajku (pokud nemá družinovou, vezme si oddílovou či střediskovou).

Co je třeba zařídit před závody

• Každý účastník by měl mít podanou oficiální přihlášku do svého oddílu, jejíž součástí je i souhlas s pořizováním fotografií (na závodě se bude fotit).
  • Přihlásit hlídku zde: https://zavody.skaut.cz/race/detail/152
  • Hlídku provází zodpovědná osoba po celou dobu závodu, která má přehled o zdravotních omezeních dětí (alergie, astma, apod.). Tato osoba je ze stejného střediska jako hlídka, kterou doprovází a musí být minimálně 15 let.

Průběh závodů

• Po celou dobu závodu zodpovídá za děti zodpovědná osoba z jejich střediska, která má přehled o zdravotním stavu dětí (alergie, apod.).
  • Úprava krojů dle zvyklostí oddílu/ střediska (nicméně všichni členové jedné jednotky jsou oblečeni dle stejných pravidel).
  • Při samotném závodu na sobě budou mít všichni členové hlídky skautské šátky.

Kontakty

·         Hlavní rozhodčí, organizace závodů: Benny (Patrik Langr), patriklangr@seznam.cz, tel.: 774 665 644

·         Velitel závodu: Jiří Novák, novak-j@centrum.cz, tel.: 733 612 980