Krajská kola

Článek Krajská kola

Dana Tarantová (Komtesa) | 24.05.2018 21:31 , aktualizováno: 24.05.2018 22:00 r

Již se blíží veškerá krajská kola. Organizátorům přejeme úspěšné dotažení organizačních detailů, disciplín a dalších připravovaných pokladů. Soutěžním hlídkám přejeme krásně prožité závody.

Pro vedoucí hlídek:

• Pokud víte o tom, že na krajské závody z nějakého důvodu nemůžete, dejte to prosím včas vědět organizátorům krajského kola, může místo vás naskočit jiná hlídka
  • Odstavec 17 pravidel říká mimo jiné to, že vůdce oddílu může vyměnit některé členy hlídky a to tak, aby zůstala zachována alespoň polovina původní hlídky. Původní hlídkou se rozumí počet a složení hlídky, která se zúčastnila základního kola závodu. Tedy vůdce sice na závod přihlásí 8 dětí, ale pokud jich v reálu na závod dorazí jen 5, tak hlídka je jen pětičlenná a s tímto počtem se počítá i případně do dalších kol. Náhradník může být člen oddílu, který nezávodil v jiné hlídce v základním kole.