Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi pro pořadatele naleznete v sekci Pro organizátory, která je dostupná po přihlášení.

01.04.2024 11:12  |    Jana Ornstová (Ještěrka)
Ahoj, nevím, zda je chyba u mě, ale když chci stáhnout vybrané přihlášky, web napíše chyba serveru. Nejde to ani s jednou přihláškou. Děje se to také někomu? Stránku mám otevřenou v google chromu. Předem děkuji za odpověď. Ještěrka
  07.04.2024 11:09  |    Tomáš Kurc (Šůgr)
Nazdar Ještěrko, jedná se o chybu webu, které jsme si vědomi. Tlačítko "stáhnout vybrané přihlášky" pod seznamem přihlášených šestek nefunguje tak, jak by mělo (nezávisle na počtu vybraných šestek, jejichž přihlášku chceme stáhnout). Stahování přihlášek po jedné skrze tlačítko "stáhnout přihlášku" v řádku odpovídající šestky by mělo být funkční a je nutné přihlášky stahovat skrze něj. Omlouváme se za tento diskomfort, chyba bude vyřešena s budoucí modernizací webu.

27.01.2024 21:01  |    Marek Novotný
Nazdar, musí závod zakládat velitel závodu?
  28.01.2024 19:17  |    Tomáš Kurc (Šůgr)
Nazdar, založení kola závodu nemusí nutně dělat jeho velitel, závod může založit i někdo jiný, kdo má ve skautISu přiřazenou roli "aktivní činovník" případně "administrátor" dané organizační jednotky. Aby se však předešlo případným budoucím komplikacím, tak pro jistotu předesílám, že veliteli daného kola bude při nejmenším muset na webu závodů potvrdit výsledky, tedy oprávnění ve skautISu a přístup k závodu bude potřebovat.

15.09.2023 21:24  |    Zdeněk Pánek
Nazdar, mám dotaz, jak je to s účastí koedukovaných oddílů. Na ZVaSu jsme zatím nikdy nebyli, a přijde mi, že na mě vždy vyskakují jen možnosti jen chlapeckých, nebo jen dívčích hlídek. Předem díky za odpověď! Zdeněk P.
  09.01.2024 18:46  |    Tomáš Kurc (Šůgr)
Nazdar Zdeňku, omlouvám se za dlouho prodlevu v odpovědi, zdá se, že nám upozornění na tvůj dotaz nikam nepřišlo a tedy jsme jej zaregistrovali zde na webu až nyní. A teď už k tvé otázce... Koedukované šestky se mohou závodu účastnit stejně, jako šestky nekoedukované - viz Pravidla bod 15: "Šestky jsou sestavovány podle pohlaví, a dělí se tak do dívčí a chlapecké kategorie. V případě koedukovaných oddílů a střediskových šestek je možné sestavit šestku koedukovanou, která bude hodnocena v rámci kategorie převažujícího pohlaví. V případě stejného počtu obou pohlaví v šestce soutěží šestka v dívčí kategorii. V případě změn ve složení šestky (mezi jejími účastníky a náhradníky) pro vyšší kola musí být zachována převaha příslušného pohlaví, a tedy i soutěžní kategorie." Tento bod je pak doplněn ještě následujícím výkladem: "V případě stejného počtu obou pohlaví po změnách ve složení šestky zůstává šestka při jejím postupu do vyšších kol v soutěžní kategorii, ve které nastoupila do základního kola." Šůgr (člen Ústředního týmu ZVaS)