Večerníčkův závod
Základní kolo pořádané jednotkou 112 - okres Praha 2

Druh kola:Základní
Kraj: Praha
Nadřazené kolo: Sněhurka a sedm trpaslíků
Krajské kolo pořádané jednotkou 110 - kraj Praha
Pořadatel: okres Praha 2
Termín: 21.4.2018
Místo: Roztoky
Hlavní rozhodčí: Pavel Karlovský | pavel.karlovsky@gmail.com
Kontaktní telefon: 774628254
Kontaktní e-mail: jsem.nat@gmail.com
Web: http://majak.lumturo.cz/akce/dalsi-akce/vecernickuv-zvas-2018.html
Symbolický rámec:Večerníček
Uzávěrka přihlášek:7.4.2018 20:00
Přihlášené šestky / kapacita: 22 / 29 (2 nesoutěžní)
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
/

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Je už po termínu přihlášek.

Dobrý večer!

Kde to bude?

Sejdeme se v areálu skautské osady v Máchově ulici v Roztokách. Do Roztok se dostanete buď vlakem (linky S4, S41), nebo autobusem (linky 340, 350). Od nádraží do osady vám cesta zabere asi patnáct minut.

8:00-8:45 registrace hlídek

9:00 slavnostní zahajovací nástup, zahájení závodu

16:15 závěrečný nástup, vyhlášení výsledků

Čas závěrečného nástupu je jen orientační, závisí na počtu hlídek, které se nakonec zúčastní.

Pro hlídky, které zrovna nebudou na závodu, je připraven doprovodný program v areálu základny.

Co na sebe?

kroj (na zahajovací nástup, na závod stačí šátek), večerníčkovská čepice z novin (doporučujeme opatřit gumičkou, aby nepadala z hlavy), pevné boty do přírody

Co s sebou?

každý: jídlo a pití na celý den (pro každého bude připraven párek v rohlíku, čaj/šťáva), hrneček, tužku, pastelky a papír, nepromokavou bundu, 40 Kč (vedoucí registraci platit nemusí, pokud ji zaplatí, mají však také nárok na občerstvení)