Společně v Síti
Základní kolo pořádané jednotkou 310.31 - středisko Zlatá Růže Jindřichův Hradec

Druh kola:Základní
Kraj: Jihočeský
Nadřazené kolo: Krajské kolo Jihočeský kraj
Krajské kolo pořádané jednotkou 317 - okres Tábor
Pořadatel: středisko Zlatá Růže Jindřichův Hradec
Termín: 8.4. - 9.4.2017
Místo: Jindřichův Hradec
Hlavní rozhodčí: Petr Vitoň - Kozel | sheriffkozel@centrum.cz
Kontaktní telefon: 603 346 448
Kontaktní e-mail: martin.holub@raz-dva.cz
Cílová skupina:družiny registrované ve střediscích Jindřichův Hradec, Třeboň a v ostatních střediscích pod Okresem J. Hradec
Uzávěrka přihlášek:15.3.2017 00:00
Přihlášené šestky / kapacita: 14 / 18
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
/

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Je už po termínu přihlášek.

Závod se bude skládat z těchto modulů: Závod, Brány, Zpětná vazba.

Přespolní družiny budou mít možnost přijet do Jindřichova Hradce již v pátek odpoledne / večer a přespat v objektu Skautského Univerzálního Domu. V pátek ale nebude zajištěn žádný společný program ani stravování. SZ začíná oficiálně až v sobotu 8. 4. 2017 (předběžně kolem 9 h), společné stravování budeme zřejmě zajišťovat v rozsahu sobotní oběd a večeře a nedělní snídaně (možná obědový balíček). Ukončení plánujeme v neděli kolem poledne.