Základní kolo - okres Hodonín

Hlavní rozhodčí: Tomáš Svoboda (Delf) | delf@skaut.cz
Kontaktní e-mail: svojsikac2017@junak-ratiskovice.cz
Web: http://junak-ratiskovice.cz/svojsikuv-zavod-2017
Cílová skupina:skauti a skautky z okresu Hodonín
Symbolický rámec:Předávání filmových cen
Uzávěrka přihlášek:1.4.2017 23:59
Přihlášené šestky / kapacita: 21 / 22
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
2 / 3

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Je už po termínu přihlášek.

Úkoly modulu před závodem:

• Filmový plakát
    Přivezte na závod filmový plakát, na kterém budou zachyceni všichni členové vaší reálné družiny. Plakát může být vytvořen libovolnou technikou (kreslený, fotomontáž, koláž, ...). Plakát by měl být rozměru A4 a větší. Plakáty budou vystaveny na festivalové kolonádě.
  • Krátký filmový snímek či trailer
    Natočte krátký film či videoupoutávku na libovolný film. Můžete zfilmovat váš vlastní scénář, či se můžete inspirovat existujícím filmem, komixem, oblíbenou pasáži z knihy, apod. Délka videa by měla být 2 až 5 minut. Na videu nemusí být zachyceni všichni členové družinky, někdo se může ujmout role kameramana, režiséra, ... Video sebou přivezte na závod, při registraci družiny jej odevzdáte na nosiči (USB flash disk, CD, DVD). Můžete jej také odevzdat předem dle pokynů na webové stránce závodu. Během závodu budou videa promítána v festivalovém kinosále.