Základní kolo Liberecko

Uzávěrka přihlášek:1.5.2017 23:55
Přihlášené šestky / kapacita: 18 / 20
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
2 / 2

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Je už po termínu přihlášek.

Informace o základním kole SZ v Andělské Hoře.

Závod bude probíhat v okolí louky a chaty Flotily na pravém břehu Nisy poblíž vlakové zastávky Andělská Hora a silničního mostu. ( 50.7958206N, 14.9581944E )

Příjezd účastníků je očekáván v pátek 12.5. mezi 18. a 19. hodinou. Ihned po příjezdu se prosím nahlašte na registraci.

Po registraci proběhne ubytování (stavba stanů), slavnostní nástup  a porada s doprovody. Zbytek večera bude možné strávit u ohně.

Start závodu bude v sobotu v 9:30, samotný závod na trati bude trvat cca do 15 hod. Vyhlášení výsledků a ukončení akce bude pravděpodobně do 17:30 v závislosti na průběhu závodu.

Startovné je 100,- Kč za družinu.

Ubytování je ve vlastních stanech, k dispozici budou suché a chemické WC.

Jídlo si přivezte veškeré vlastní, ke snídani bude připraven čaj a během dne bude k dispozici voda a šťáva k načepování do lahví. Během závodu nebude vyhrazen konkrétní čas a místo na oběd, doporučujeme ale využít čekacího času na disciplínách. Z důvodu velkého počtu družin nebude možné si oběd vařit. Doprovody si zajistí vlastní oběd nezávisle na družině.

Závod se bude skládat z modulů Závod, Přežití a Zpětná vazba. Závod probíhá dle pravidel Svojsíkova závodu platných od roku 2017

Disciplíny budou zaměřeny na tyto dovednosti: první pomoc, hledání informací, krizové situace, řešení konkrétního problému, pozorování, všímavost, usuzování, všeobecné znalosti, práce s mapou.

Doprovody nebudou během samotného závodu se svými družinami a pokud to bude možné, využijeme je k pomoci na stanovištích pro urychlení závodu. Není nutnost, aby s více družinami z jednoho oddílu jezdilo víc lidí jako doprovod (tedy může být např. 1 doprovod pro 2 družiny z jednoho oddílu). Napište nám ale prosím obratem, kolik lidí jako doprovod družin z vašeho oddílu přijede, abychom věděli, kolik lidí budeme mít k dispozici na pomoc s disciplínami.

Povinné vybavení každého člena družiny:

- čtyřcípý šátek

- kroj, oblečení na závod, pláštěnka, hrnek, další věci na výpravu dle potřeby a zvyklostí

Povinné vybavení družiny:

- 1 funkční mobilní telefon s uloženým číslem na velitele závodu (Lukáš Arient - Bodie 725265926)

- stany k hodnocení stavby a přespání, ideálně běžné kopule s tropikem

- psací potřeby a zápisník

- sirky

- jídlo na celou akci

doporučené vybavení:

- příruční lékárnička

Předpokládám, že většina z vás přijede vlakem, ale kdyby náhodou někdo přijel autem, upozorňujeme, že nebude možné vjíždět na louku a nejbližší možnost parkování je cca 500m od chaty.

Lukáš Arient - Bodie (Arient1@seznam.cz,  725265926)

Flotila Liberec