Základní kolo - okres Kolín

Uzávěrka přihlášek:21.4.2017 00:00
Přihlášené šestky / kapacita: 21 / 24
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
/

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Je už po termínu přihlášek.

MODULY ZÁVODU: Před závodem, Závod, Přežití, Zpětná vazba

ZADÁNÍ MODULU "PŘED ZÁVODEM":

Představení družiny - Úkolem je natočit humorné video o vaší družině. Fantazii se meze nekladou, cení se především originalita a nápaditost. Neklade se důraz na profesionalitu či kvalitu videa. Provedení je zcela na vás :)

Jak vyplývá z pravidel závodu - výpomoc, dohled a rady vedoucího jsou při plnění úkolu povoleny. Není však přípustné, aby na zhotovení úkolu pracoval vedoucí za družinu.

CO SE MUSÍ VE VIDEU OBJEVIT:

1. Představení vůdce střediska (jméno i obličej)

2. Vysvětlení původu jména družiny

3. Představení členů družiny

4. Symbolický rámec závodu

5. Odpověď na otázku: Chceme vyhrát závody?

6. Slovo: chvostoskok

POŽADAVKY:

délka videa – 5-10 minut

běžně používaný formát spustitelný na většině PC (MPEG, AVI, MP4,..)

donést na USB flash disku (vrátíme) nebo vypálené na DVD a označené názvem družiny a střediska

DALŠÍ INFORMACE K ZÁVODU:

HARMONOGRAM ZÁVODŮ 13. 5. 2017:

7:30 - 8:00 - REGISTRACE

8:00 - 8:15 - ZAHÁJENÍ

8:30 - start 1.družiny

21:00 - 21:30 - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ A UKONČENÍ

21:30 - .... - NOČNÍ PROHLÍDKA KOSTELŮ, posezení u ohně, volná zábava

ZÁZEMÍ:

1. oběd zajištěn pro všechny účastníky a doprovod, který uhradí účastnický poplatek (zbytek jídla vlastní – na večer např. špekáček na oheň :) )

2. je možné dorazit již v pátek a také odjet až v neděli - louka na přespání zajištěna, pokud máte o tuto možnost zájem, dejte nám vědět

3. přespání možné na louce, ve vlastních stanech či přístřešcích

4. pro družiny, které zrovna nebudou na trati, bude k dispozici okolí skautovny, v případě nepřízně počasí hangáry, příp. budova

5. přivezte si hlavy plné nápadů na aktivity před/po běhu vaší družiny - k dispozici je fotbalové hřiště, pískové volejbalové hřiště, zapůjčit můžeme i nějaké sportovní vybavení či společenské hry

ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 50,- Kč/os. (vč. doprovodu, pokud chce zařídit oběd)

POTŘEBNÉ VYBAVENÍ (Absence tohoto vybavení může způsobit horší výsledky nebo úplně znemožnit účast):

DO DRUŽINY: libovolný polní vařič, kotlík, buzola, lékárnička

KAŽDÝ ZÁVODNÍK: uzlovačka (min. 2m, delší = lepší pro vás), libovolná karabina, nůž, psací potřeby

!!! Závod zahajujeme a ukončujeme v krojích. Běžet je možné v libovolném oblečení.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ: vybavení jako na jednodenní výpravu - ešus, lžíce, hrnek, hlavně oblečení dle počasí - pevné nepromokavé boty, pláštěnka, pokrývka hlavy

DALŠÍ POŽADAVKY: Prosíme všechna střediska, aby s sebou přivezli alespoň jednoho člověka, který bude k dispozici v případě potřeby ke stanovištím. Pokud máte k dispozici na pomoc více lidí, dejte nám vědět. Děkujeme.

*V případě jakýchkoliv nejasností, připomínek a dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na společné setkání :) *