Základní kolo Říčany - Expedice Lambaréné

Cílová skupina:okres Praha-východ
Symbolický rámec:Expedice Lambaréné
Uzávěrka přihlášek:13.4.2017 00:00
Přihlášené šestky / kapacita: 21 / 23 (3 nesoutěžní)
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
/

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Je už po termínu přihlášek.

Expedice Lambaréné

Milé skautky a skauti,

bratrsky vás zveme na základní kolo Svojsíkova závodu do Říčan u Prahy. Stanete se v něm účastníky vzpomínkové expedice Lambaréné 2017, jejíž inspirací je výročí výpravy 1967-8, kdy českoslovenští studenti vyrazili do Afriky na dobrodružné putování s humanitárním cílem doručit potřebné léky nemocnici založené dr. Schweitzerem v gabonském Lambaréné.

Kde
Kdy
  • sobota 22. 4. 2017
  • registrace od 7:30 do 8:15 (přidělení startovního čísla, předzávodní informace)
  • předpokládané ukončení 19:00 (tento čas berte jako velmi hrubou informaci)
  • možno dorazit již v pátek 21. 4. a přespat ve vlastním stanu na louce u klubovny - nutno nahlásit předem, nejpozději 16. 4.
Startovné
  • 50 Kč na dítě
Stravování
  • v den závodu bude pro všechny zajištěn oběd a pití (u skautské klubovny, kde je start a cíl závodu).

Moduly závodu

1) Před závodem

•  Registrace na SZ (max. 18 bodů)
  •  Příprava programu (max. 30 bodů)

Vyhledejte si informace o expedici Lambaréné dle dostupných zdrojů a volnou formou zpracujte na dané téma výstup - např. plakát, videoprezentaci, vystoupení, ... cokoliv, čím dovedete ostatní zaujmout, na co si troufáte, co je vaše silná stránka. Délka maximálně 3 min.

K dispozici bude na místě PC, dataprojektor a nástěnky. Hodnotit se bude především vaše příprava na schůzkách. Dbejte tedy na to, aby byla dostatečně zřejmá.

2) Závod

3) Zpětná vazba

Povinná výbava na expedici

Skautské kroje, ešus (vhodný pro vaření na ohni), voda 0,5 l, lékárnička, zápalky, sekera, nůž, buzola.

Doporučené vybavení

Pláštěnky, sportovní oblečení a obutí, batoh na povinnou výbavu, svačiny, pití.

Další informace

Každý oddíl by měl přivézt alespoň jednu osobu, která pomůže s organizací na jednotlivých disciplínách a bude k dispozici po celý den i mimo zázemí startu/cíle závodu. Bez této pomoci se neobejdeme.

V případě dotazů nás kontaktujte na oficiálním e-mailu akce.

Expedice Lambaréné - Plakát