Krajské kolo

Druh kola:Krajské
Kraj: Jihomoravský TGM
Nadřazené kolo: Celostátní kolo
Celostátní kolo pořádané jednotkou 214.15 - středisko Datel Kostelec nad Černými lesy
Termín: 15.6. - 16.6.2018
Místo: Doubravice nad Svitavou
Velitel závodu: Zdeněk Svoboda | svobodovi5@seznam.cz
Hlavní rozhodčí: Martin Štoudek (Kolumbus) | stoudekm@seznam.cz
Kontaktní telefon: 736 484 471
Kontaktní e-mail: svobodovi5@seznam.cz
Symbolický rámec:Poslední loupežník
Přihlášené šestky: 43

Pozvánka na krajské kolo

Závodu vlčat a světlušek 2018

„Poslední loupežník“

Objevili se zprávy, že se v okolí Doubravice potulují loupežníci! Údajně po nocích přepadají osamocené chalupy a čekají v lese na kupce, aby je oloupili! Vyhlašuje se odměna pro ty, kteří o loupežnících přinesou informace, které povedou k jejich dopadení!

Loupežníci přepadají osamocené osoby, je povoleno je hledat pouze po družinách! Zváni jsou pouze ti nejlepší z nejlepších, kteří již dříve prokázali svou odvahu, vědomosti a schopnost spolupráce! Pozvané družiny, nechť se dostaví v pátek 15. 6. 2018 mezi 16.30 a 19.00 na farní zahradu v Doubravici nad Svitavou.

Co s sebou budete potřebovat?

-        Jednoho průvodce staršího 15 let.

-        Stan – prosíme o zvážení velikosti a počtu pro družinu z důvodu kapacity ubytovací plochy.

-        Spacák a karimatku na přečkání noci.

-        Družina uhradí při registraci účastnický poplatek ve výši 130,- za člena i doprovod.

-        Večeři na páteční večer. Pití zajištěno, v sobotu společná snídaně, oběd a balíček na cestu domů.

-        Věci obvyklé pro plnění úkolů (tužka, zápisník...).

-        Kapesní nůž, hrnek na pití a lžíci (talíře budou zajištěny na místě).

-        Do družiny sekeru v pouzdře (nutné) a vybavenou lékárničku na dvoudenní výpravu.

-        Do družiny jeden funkční mobilní telefon.

-        V případě zdravotních omezení člena hlídky (alergie, lepek, bezmasá strava apod.) prosíme o kontakt předem na tel. 736 484 471.

-        Prosíme všechny doprovody, aby zvážili možnost využití vlakového a autobusového spojení z důvodu kapacity parkování.

Předpokládaný konec je plánován na sobotu cca 17.00 vyhlášením výsledků.