Okresní kolo Bruntál

Uzávěrka přihlášek:13.5.2019 23:55
Přihlášené šestky / kapacita: 10 / 12
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
/

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Je už po termínu přihlášek.

Hlídka bude mít s sebou:

a, během dne: mobilní telefon (obdrží 2 tel. čísla, pro případ nutnosti – Matty a KolinC), lékárnička

b, na přenocování v přírodě (=modul přežití): kotlík, polní lopatka, sekyra, ingredience na vaření večeře (dle předchozí domluvy v týmu – Je na vás, co budete vařit :o)), zápalky, stany/celty/plachty nebo jiné příbytky (stavět se budou až večer v rámci modulu přežití! Je na vás v čem nebo pod čím budete spát :o))

Jednotlivci budou mít s sebou:

a, během dne: skautské potřeby (zápisník, uzlovačka, KPZ, tužka), pláštěnka, westernový kostým (např. kovboj/zlatokop – manšestrové nebo riflové kalhoty, károvaná košile, šátek na krk, příp. klobouk nebo „zbraň“), plavky

b, na přenocování v přírodě: 1,5-2 litry pitné vody v PET lahvi, vhodné oblečení, spacák, karimatka, příp. celta, hodit se může také baterka, nůž

c, skautský kroj + družin. vlajka pokud ji máte pro slavnostní zahájení a ukončení závodu

Co si třeba před závodem zopakovat?

- základy první pomoci, základy skautingu, skautská historie a symbolika, znalosti z oblasti má vlast (státní vlajka, znak, prezidenti… ), znalost přírody (živá a neživá příroda), skautské dovednosti (rozdělávání ohně, stavění přístřešku/jiného příbytku), dopravní výchova...

Účastnický poplatek: 170Kč/osobu