Zachraňme království - okresní kolo Ostrava
Základní kolo pořádané jednotkou 816.16 - středisko Polanka nad Odrou

Druh kola:Základní
Kraj: Moravskoslezský
Nadřazené kolo: Tisíc a jedno skautské dobrodružství
Krajské kolo pořádané jednotkou 810 - Moravskoslezský kraj
Pořadatel: středisko Polanka nad Odrou
Termín: 6.4.2024
Místo: Ostrava - Polanka nad Odrou
Velitel závodu: Jana Thompsonová (Štika) | stikanka@centrum.cz
Hlavní rozhodčí: Jana Thompsonová (Štika) | stikanka@centrum.cz
Kontaktní e-mail: jana.thompsonova@skaut.cz
Cílová skupina:POUZE pro šestky spadající pod okres 816. Šestky z jiných okresů nebudou do závodu přijaty - není pro ně dostupná kapacita. Prosíme nepřihlašujte nesoutěžní šestky, v případě volné kapacity po termínu přihlášení, se domluvte s vedoucím závodu.
Symbolický rámec:mravenčí hrdinové
Uzávěrka přihlášek:29.3.2024 23:59
Přihlášené šestky / kapacita: 30 / 30 (2 nesoutěžní)
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
3 / 3

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Má už zaplněnou kapacitu.

Milí mravenčí hrdinové,

závod se uskuteční v sobotu 6.4.2024 v okolí Dělnického domu (Molákova 701, Ostrava - Polanka nad Odrou), kde budeme mít zázemí.

Časový harmonogram:
7:30-8:15 Registrace přihlášených šestek na závod

8:30 Nástup a vysvětlení pravidel, průběhu závodu a fungování mraveniště

9:15  Zahájení závodu

9:00-15:00 Průběh závodu

15:00-16:00 Společná hra

16:30 Vyhlášení výsledků

Účastnický poplatek 300 Kč na šestku se bude platit při registraci.

S  sebou na závod:

pro šestku - lékarnička (pružné obinadlo, obvaz, láhev s vodou, dezinfekce, náplast s polštářkem, trojcípý šátek, nůžky, pinzeta, Fenistil gel, čtverečky gázy, více párů rukavic)

pro jednotlivce - skautský kroj nebo oddílové tričko, černé tričko o velikosti, aby se vešlo přes bundu (vnější vrstva na oblečení), věci na běžnou výpravu (blok, tužka, svačina, pití, sportovní oblečení), jídlo na celý den, pláštěnka, hrneček na čaj, vlastnoručně nakresleného/namalovaného černého mravence na papíru o velikosti A5

Přihlášku vygenerovanou ze skautisu (vytištěnou nebo staženou v telefonu v případě editace těsně před závodem).

Každá šestka musí mít doprovod starší 15 let, ale s oddílem musí přijít starší 18 let, který za členy zodpovídá. Prosíme doprovod, aby si vzal s sebou kromě skautského kroje také černé triko, jako všichni ostatní.

Prosíme, aby každý oddíl vyslal alespoň jednoho mravence nad 15 let, který by pomohl na stanovištích. Je nutné, aby i tito mraveneci dorazili v černém oblečení (triku), a dostavili se v 8:00 k registraci, kdy proběhne sraz rozhodčích a jejich pomocníků ze stanovišť.