Záchrana kouzelného lesa

Kontaktní e-mail: sasabaxantova@skautka.cz
Web: https://tumulus.skauting.cz/
Cílová skupina:světlušky a vlčata
Symbolický rámec:Nejvyšší kouzelnická rada, prosí všechny čarodějky a kouzelníky o pomoc se záchranou kouzelného lesa
Uzávěrka přihlášek:17.4.2024 23:55
Přihlášené šestky / kapacita: 36 / 36 (1 nesoutěžní)
Počet postupujících
v kategorii dívčí / chlapecká:
4 / 4

Přihlásit šestku k tomuto závodu Do závodu se nelze přihlásit. Má už zaplněnou kapacitu.

Milé čarodějky a kouzelníci,

těmito řádky vás naléhavě žádáme o pomoc, která není jen tak ledajaká, ale nesmírně důležitá pro zachování kouzelného lesa, který je domovem mnoha zvířátek a rostlin, jež jsou našimi přáteli. Tento les, který je plný zářivých květů, šumících stromů, kouzelných tvorů a tajemných zákoutí, je v nebezpečí. Pohlcuje ho zhoubná nemoc a my sami nemáme dost síly a magie, abychom ji zastavili.

Nemoc se rozšířila jeho srdcem - řekou, jež jím protéká. Mudlové, nevědomky či z nedbalosti, znečistili tuto posvátnou řeku, která je žilou života pro náš kouzelný les. Nyní se její vody hemží jedovatými látkami, které pomalu ničí veškerý život, který závisí na jejím proudu.

Prosíme vás, nechť vaše mocné hůlky a kouzla přijedou k nám, abyste nám pomohli bránit tento posvátný les a uzdravit jeho nemocné srdce. Vaše síla a moudrost jsou nám v této chvíli neocenitelnými spojenci a věříme, že společně dokážeme zachránit to, co je nám všem tak drahé.

Přivoláváme vaši kouzelnickou sílu a doufáme, že naše volání bude vyslyšeno.

Závod je určen pouze pro čarodějky a kouzelníky, mudlové nejsou vítáni, proto je nezbytné prokázat svoji totožnost hůlkou.
(Čarodějné doplňky jako hábity a kloubouky vítány, ale pouze v kombinaci s krojem/ šátkem, chceme zachovat skautského ducha v závodě) .